Dodávka technológií TZ

Dokonale spoľahlivá dodávka teplaDodávanie komplexných riešení

Špecializujeme sa na dodávanie komplexných riešení od ich naprojektovania, dodania, montáže a servisu. Zákazníkom môžeme dodať kompletné výmenníkové stanice, plynové kotolne a alternatívne zdroje energií a vieme poskytnúť dodávky technológií pre akýkoľvek energetický celok. Zákazníci u nás oceňujú kompletnú ponuku doplňovacích zariadení, technológií pre meranie kvality vody, vysoko a nízko teplotných okruhov tepelných zariadení a filtračných zariadení.

Široká škála meracích prístrojov

Široká škála meracích prístrojov

Ponúknuť môžeme širokú paletu meracích prístrojov, tlakových, obehových a doplňovacích čerpadiel alebo blokových staníc pre výrobu TÚV. Nájdete u nás taktiež bytové a domové stanice na výrobu TÚV a ÚK, zásobníky na teplú vodu a chladenie alebo plynové horáky na sušiace procesy.

Regulačné stanice plynu

Regulačné stanice plynu


Dodávame a inštalujeme taktiež regulačné stanice plynu, kompletné rozvody a kompenzátory, riadiace systémy alebo naozaj čokoľvek, na čo si dokáže zákazník pomyslieť. Snažíme sa neustále dopĺňať sortiment tak, aby sme poskytli najnovšie a najkvalitnejšie produkty.

Promptné reagovanie a riešinie vzniknutých problémov Iba kvalitné značky s dlhoročnou tradíciou

V našej ponuke alokujeme iba kvalitné značky, s dlhoročnou tradíciou, promptným servisom a reklamačným systémom. Vďaka tomu ponúkame kvalitné produkty, ktoré zákaznikovi slúžia dlhododobo a spoľahlivo. Zárukou bezproblémovej funkcie produktu je taktiež naša odborná montáž, ktorú vykonávame na základe veľkého množstva certifikátov priamo od výrobcov. Vďaka našim skúsenostiam a kombinácii energetického poradenstva vám pomôžeme vybrať produkt presne na mieru, tento vám dodáme, nainštalujeme, predvedieme a následne i zabezpečíme záručný a pozáručný servis.

Chcete sa dozvedieť viac o našich službách ? Čítajte ďalej.

Kontakt ESM Yzamer

Zaujalo Vás toto riešenie?

Radi vás kontaktujeme a odpovieme na vaše otázky. Vyplnte náš kontaktný formulár.

Smart monitoring Heat2go

SLEDUJTE NOVINKY

ESM Yzamer / Facebook
ESM Yzamer / Youtube
ESM Yzamer Blog
Naše riešenia
Plastové Predizolované potrubia
Inteligentné riadiace systémy
Plynové tepelné čerpadlá
Rozúčtovanie vykurovacích nákladov
Prevádzka zdrojov tepla
Mikroturbíny Capstone

TIPY NA UŠETRENIE

Plynové tepelné čerpadlá
Plastové predizolované potrubia