Dodávka technológií TZ

Dokonale spoľahlivá dodávka teplaDodávanie komplexných riešení

Špecializujeme sa na dodávanie komplexných riešení od návrhu a naprojektovania, dodania, montáže a servisu. Zákazníkom vieme dodať kompletné výmenníkové stanice, plynové kotolne a alternatívne zdroje energií a vieme poskytnúť dodávky technológií pre akýkoľvek energetický celok. Zákazníci u nás oceňujú komplexný pohľad a skúsenosti aj v netradičných kombináciách konvenčných zdrojov tepla a chladu s rôznymi typmi obnoviteľných zdrojov tepla a chladu. Všetku nami dodanú technológiu vieme správne riadiť a v neposlednom rade merať a vyhodnocovať funkčnosť a účinnosť daného technického riešenia.

 
Široká škála meracích prístrojov

Široká škála meracích prístrojov

Ponúknuť môžeme širokú paletu meracích prístrojov, tlakových, obehových a doplňovacích čerpadiel alebo blokových staníc pre výrobu TÚV. Nájdete u nás taktiež bytové a domové stanice na výrobu TÚV a ÚK, zásobníky na teplú vodu a chladenie alebo plynové horáky na sušiace procesy.

Regulačné stanice plynu

Obnoviteľné zdroje tepla a chladu


Dodávame a inštalujeme taktiež všetky druhy obnoviteľných zdrojov pre výrobu tepla, chladu aj elektrickej energie, kompletné rozvody energií alebo naozaj čokoľvek, na čo si dokáže zákazník pomyslieť. Snažíme sa neustále dopĺňať sortiment tak, aby sme poskytli najnovšie a najkvalitnejšie produkty, ktoré dosiahnu najvyššiu energetickú efektivitu.

 

Promptné reagovanie a riešinie vzniknutých problémov Iba kvalitné značky s dlhoročnou tradíciou

V našej ponuke alokujeme iba kvalitné značky prevažne s výhradným zastúpením s dlhoročnou tradíciou na svetovom trhu, promptným servisom a reklamačným systémom. Vďaka tomu ponúkame kvalitné produkty, ktoré zákaznikovi slúžia dlhododobo a spoľahlivo. Zárukou bezproblémovej funkcie produktu je taktiež naša odborná montáž, ktorú vykonávame na základe veľkého množstva certifikátov priamo od výrobcov. Vďaka našim skúsenostiam a kombinácii energetického poradenstva vám pomôžeme vybrať produkt presne na mieru, tento vám dodáme, nainštalujeme, predvedieme a následne i zabezpečíme záručný a pozáručný servis.

 

Chcete sa dozvedieť viac o našich službách ? Čítajte ďalej.

 
Kontakt ESM Yzamer

Zaujalo Vás toto riešenie?

Radi vás kontaktujeme a odpovieme na vaše otázky. Vyplnte náš kontaktný formulár.

 
Smart monitoring Heat2go

SLEDUJTE NOVINKY

ESM Yzamer / Facebook
ESM Yzamer / Youtube
ESM Yzamer Blog
Naše riešenia
Plastové Predizolované potrubia
Inteligentné riadiace systémy
Plynové tepelné čerpadlá
Rozúčtovanie vykurovacích nákladov
Prevádzka zdrojov tepla
Mikroturbíny Capstone

TIPY NA UŠETRENIE

Plynové tepelné čerpadlá
Plastové predizolované potrubia