Energetické poradenstvo

Dokonale spoľahlivá dodávka teplaProfesionálne energetické poradenstvo

Vďaka odbornému tímu a množstvu skúseností v energetike poskytujeme našim zákazníkom profesionálne energetické poradenstvo. Realizovali sme veľké množstvo projektov rôznych veľkostí a preto vieme poskytnúť radu pre problémy všetkých rozmerov, od vykurovania rodinných domov až po riadenie regulácie pre veľké budovy ako bytové domy, nemocnice, letiská a podobne.

Riešenie všetkých problémov

Riešenie všetkých problémov

Naše energetické poradenstvo je otvorené riešeniu všetkých problémov našich zákazníkov a radi sa posadíme ku každému problému s vykurovaním, rozpočítaním nákladov, chladením, meraním a reguláciou alebo technológiami v energetike.

Riešenia v oblasti úspor energií

Riešenia v oblasti úspor energií


Naše poradenské centrum prináša riešenia v oblasti úspor energií, znižovania energetickej náročnosti objektov, využívanie alternatívnych zdrojov energií, profesionálneho financovania projektov a využívania štrukturálnych fondov EÚ.

Promptné reagovanie a riešinie vzniknutých problémov Vypracovanie kompletného návrhu, štúdie a cenovej ponukyZákazníci sa na nás obracajú s otázkami o solárnych kolektoroch a solárnych systémoch, tepelných čerpadlách, využívania biomasy alebo im radíme pri komplexnom návrhu, ušitého presne na mieru. Naši odborníci vám nielen poradia, ktorý z alternatívnych zdrojov energie je najlepší alebo najvýhodnejší ale, vypracujú aj kompletný návrh, štúdiu a cenovú ponuku s detailným prepočtom návratnosti investícií.

Nevyhadzujte peniaze von oknom

Nevyhadzujte peniaze von oknom

V našich návrhoch im ukazujeme, ako docieliť optimálnu spotrebu energie, aké opatrenia je potrebné podstúpiť pre vytvorenie podmienok na dosiahnutie úspor alebo aj možnosti, ako tieto opatrenia financovať.

Profesionálny servis

Profesionálny servis


Naši pracovníci poskytujú profesionálny zákaznícky servis a poradensko-konzultačné služby vo všetkých oblastiach energetiky.

Bohaté skúsenosti

Návrhy našej spoločnosti už využilo veľké množstvo zákazníkov a riešenia, vychádzajúce z našej poradenskej činnosti sú použité vo veľkom množstve budov od bytových domov až po priemyselné a veľké úžitkové stavby.

Chcete sa dozvedieť viac o našich službách ? Čítajte ďalej.

Kontakt ESM Yzamer

Zaujalo Vás toto riešenie?

Radi vás kontaktujeme a odpovieme na vaše otázky. Vyplnte náš kontaktný formulár.

Smart monitoring Heat2go

SLEDUJTE NOVINKY

ESM Yzamer / Facebook
ESM Yzamer / Youtube
ESM Yzamer Blog
Naše riešenia
Plastové Predizolované potrubia
Inteligentné riadiace systémy
Plynové tepelné čerpadlá
Rozúčtovanie vykurovacích nákladov
Prevádzka zdrojov tepla
Mikroturbíny Capstone

TIPY NA UŠETRENIE

Plynové tepelné čerpadlá
Plastové predizolované potrubia